Осушення приміщень після затоплення

Після затоплення необхідно якнайшвидше повернути приміщення та майно у нормальний стан, щоб захистити здоров'я людей та перешкодити збитку нерухомого майна та речей.

Після затоплення необхідно якнайшвидше повернути приміщення та майно у нормальний стан, щоб захистити здоров'я людей та перешкодити збитку нерухомого майна та речей. Не важливо вирішуєте проблему самостійно або викликаєте фахівців, алгоритм дій приблизно наступний:
Необхідні своєчасні дії.
У вашому будинку і меблів з меншою ймовірністю заведеться пліснява, якщо їх висушити протягом 48 годин з моменту затоплення! Перш ніж ви приступите до осушення приміщень!

Зверніть увагу на власну безпеку. Візьміть запобіжні заходи проти ураження електричним струмом. Надягніть гумові чоботи та рукавички. Не допускайте занурення подовжувачів у воду. Вимкніть автомати, які контролюють подачу електрики у затоплені частини приміщення. Якщо необхідно, зв'яжіться з електриком, який обслуговує вашу територію.
Якщо є можливість, зафіксуйте шкоду на камеру або фотоапарат. Зв'яжіться зі страховим агентом (перевірте сплачені у вас страхові платежі за квитанціями за квартплату)
Щоб приступити до осушення приміщення після затоки в першу чергу необхідно зупинити надходження води - перекрити надходження води в пошкоджену ділянку і т.д.
Видаліть всю воду, бруд, розмоклі залишки.
Викинути зіпсовані промоклі речі. (Будьте готові ухвалити рішення - що із затопленого майна викинути, а що залишити.)
Видаліть вологу, що залишилася.
Очистіть бруд у будинку.
Осушіть будинок та врятоване майно. (Якщо видима волога видалена в приміщенні, залишається питання наскільки багато вологи залишається в підлозі, стінах? Як їх краще просушити з мінімальною шкодою та в мінімальні терміни?)
Обробити приміщення, речі, меблі від запаху, плісняви ​​та грибків.
Наразі приміщення готове до ремонту.
Один з найбільш поширених способів осушення приміщень ґрунтується на принципі конденсації вологи з повітря за допомогою осушувачів повітря, осушувачі повітря застосовуються на підприємствах, у басейнах та складах – скрізь де потрібно контролювати вологість.

Для правильного вибору осушувача рекомендуємо Вам звернутися до наших фахівців. Ми допоможемо Вам підібрати оптимальне обладнання для досягнення найкращих результатів. Купити осушувач повітря або замовити осушувач повітря в оренду ви можете за тел.044-227-75-56.